Milí labužníci,
dovolte mi krátký úvod...

Začátek je v mém mládí, kdy jsem trávila dny s babičkou a dědou na zahradě, trhali jsme ovoce, které jsme hned zpracovávali, přes zimu jsme pili šťávu z černého rybízu a na Vánoce vyndali „babiččinu rybízovou“.

Uplynulo pár let, z holčičky se stala holka, která začala hodně cestovat. Evropa, Blízký Východ, Karibik, Indonésie, Afrika….ať již cesty byly pracovní či soukromé, vždy jsem je měla spojeny s jídlem.

Krok za krokem, přes jídla na místních trzích až po luxus michelinských restaurací jsem se dopracovala k tomu, že se snad mohu považovat za gurmeta. Jídlo je nedílnou součástí mého života, každou volnou chvíli jsem na trhu nebo v kuchyni, po večerech čtu kuchařky, z cest vozím pravou vanilku, ceylonskou skořici, africkou kávu, japonský čaj. Baví mě kombinovat, vymýšlet nové, často netradiční chutě.

Po pěti letech strávených v Německu jsem se před dvěma lety vrátila zpět do Čech. Již za mého pobytu v Německu jsem začala koketovat s myšlenkou, že začnu s vlastní produkcí marmelád a delikates, ale až smutný příběh, na jehož konci jsem já, matka samoživitelka a moje dvě malé děti a neplánovaný návrat do domoviny, mě vyburcoval k odhodlání jít na trh s vlastní kůží a vlastními produkty.

Dlouho jsem váhala, ale rodina, přátelé - ti všichni mě začali přemlouvat, abych umožnila i ostatním ochutnat svoje dobroty a dovolila jim zakoupit si je během celého roku a ne je dostat pouze od Ježíška nebo k narozeninám.

Nakonec jsem opravdu přišla na to, že koupit si malinovou marmeládu, která voní létem, lesem a na sluníčku dozrálou malinou je nemožné.

Kam zajít pro marmeládku k sýrům, která není přeslazená, má ovocný základ a je dochucená čerstvým zázvorem a chilli ?

Kde koupit arabské mátovo-koriandrové pesto, po jehož otevření se cítíte jako na arabském suku?

S výčtem delikates, které nabízím, se můžete setkat v sekci „produkty“ nebo rovnou objednat v sekci „objednávky“.

Naše delikatesy můžete také zakoupit v širokém spektru kamenných obchodů, farmářských obchodů - síť Náš Grunt, Sklizeno a mnoho dalších - kompletní seznam najdete v sekci  „kamenné obchody“.

Jsme plátci DPH a všechny uvedené ceny jsou včetně 15% DPH.

Těším se na setkání.

Vaše Hana Šindlerová


Novinky

07.09.2013 11:00

F.O.O.D piknik

PARK LADRONKA | PRAHA SOBOTA | 7. 9. 2013 OD11 DO18 HODIN PROGRAM 11.00 Zacátek výdeje piknikových košu 12.00 Kucharská show casopisu F.O.O.D. Deti upecou anazdobí lahodné cupcakes pod vedením Jany Vašákové aMartina Polacka. 13.00 Kucharská show casopisu F.O.O.D. Rajcatová polévka spistáciemi...

Celý článek

—————

14.08.2013 08:00

OC DBK Praha

Milý labužníci, naše delikatesy jsou nyní k dostání také v obchodním centru DBK Praha u metra Budějovická v prodejně Nová farma:  

Celý článek

—————

03.07.2013 08:00

Netradičné HOMEMADE marmelády

Patríte k tým, čo si radi vychutnávajú nedeľné pohodové ráno s rozvoniavajúcou kávou a čerstvým pečivom s kvalitnou mameládou? Potom máme pre Vás dobrú správu - pridali sme do nášho sortimentu aj netradičné HOMEMADE marmelády, ktoré sú hriešne sladké, kvalitné a plné čerstvého šťavnatého ovocia z...

Celý článek

—————

22.05.2013 08:00

rajčatová salsa

zapomeňte na kečup a ochutnejte famozní rajčatovou salsu - voňavá rajčátka ze slovenska, cibulka, česnek, pomerančová kůra, bílé víno, koření a samozřejmě hooodně čerstvé bazalky co více si můžete přát, když potřebujete salsu na těstoviny? grilujete a potřebujete lahodnou studenou...

Celý článek

—————

21.05.2013 08:00

sezona rebarbory

...a konečně začala sezona rebarbory máme vynikající a osvědčenou kombinaci "stará láska" - malina/rebarbora a těšit se v brzké době můžete i na další dobroty z této vitamíny nabité a lahodné zeleniny

Celý článek

—————

20.05.2013 08:00

cibulové dobroty

ochutnejte naše cibulé dobroty, při jejich přípravě nám sice slzely oči, ale začíná sezona grilování a cibulové chutney a cibulová marmeláda na vašem stole nesmí chybět ...:-)

Celý článek

—————


Kontakt

Hana Šindlerová

Fakturační adresa:

Růžová 947/8
110 00 Praha 1
Česká republika

IČ: 61290866
DIČ: CZ7155260321

Fyzická osoba zapsaná
v Živnostenském rejstříku - Úřad městské části Praha 1


+420 603 413 903


Marmeládovna

První a jediná Marmeládovna v Praze

Prodejna a odběrné místo:

Veletržní 821/71
170 00 Praha 7
Česká republika

Otevírací doba:

PO - PÁ: 8:00 - 17:00

Nechte se navigovat ZDE.


Marmelády s příběhem na facebooku

 

TOPlist


Rozvoz v Praze

Při objednávce nad
1000,- Kč Vám dovezeme zboží po centru Prahy zdarma.


Spolupráce

Máte zájem prodávat naše ručně vyráběné džemy, marmelády a ostatní delikatesy ve vašem obchodě?

Jste pořadatelem farmářského trhu a hledáte ověřené a kvalitní výrobky?

Pak nás neváhejte kontaktovat!