Milí labužníci,
dovolte mi krátký úvod...

Začátek je v mém mládí, kdy jsem trávila dny s babičkou a dědou na zahradě, trhali jsme ovoce, které jsme hned zpracovávali, přes zimu jsme pili šťávu z černého rybízu a na Vánoce vyndali „babiččinu rybízovou“.

Uplynulo pár let, z holčičky se stala holka, která začala hodně cestovat. Evropa, Blízký Východ, Karibik, Indonésie, Afrika….ať již cesty byly pracovní či soukromé, vždy jsem je měla spojeny s jídlem.

Krok za krokem, přes jídla na místních trzích až po luxus michelinských restaurací jsem se dopracovala k tomu, že se snad mohu považovat za gurmeta. Jídlo je nedílnou součástí mého života, každou volnou chvíli jsem na trhu nebo v kuchyni, po večerech čtu kuchařky, z cest vozím pravou vanilku, ceylonskou skořici, africkou kávu, japonský čaj. Baví mě kombinovat, vymýšlet nové, často netradiční chutě.

Po pěti letech strávených v Německu jsem se před dvěma lety vrátila zpět do Čech. Již za mého pobytu v Německu jsem začala koketovat s myšlenkou, že začnu s vlastní produkcí marmelád a delikates, ale až smutný příběh, na jehož konci jsem já, matka samoživitelka a moje dvě malé děti a neplánovaný návrat do domoviny, mě vyburcoval k odhodlání jít na trh s vlastní kůží a vlastními produkty.

Dlouho jsem váhala, ale rodina, přátelé - ti všichni mě začali přemlouvat, abych umožnila i ostatním ochutnat svoje dobroty a dovolila jim zakoupit si je během celého roku a ne je dostat pouze od Ježíška nebo k narozeninám.

Nakonec jsem opravdu přišla na to, že koupit si malinovou marmeládu, která voní létem, lesem a na sluníčku dozrálou malinou je nemožné.

Kam zajít pro marmeládku k sýrům, která není přeslazená, má ovocný základ a je dochucená čerstvým zázvorem a chilli ?

Kde koupit arabské mátovo-koriandrové pesto, po jehož otevření se cítíte jako na arabském suku?

S výčtem delikates, které nabízím, se můžete setkat v sekci „produkty“ nebo rovnou objednat v sekci „objednávky“.

Naše delikatesy můžete také zakoupit v širokém spektru kamenných obchodů, farmářských obchodů - síť Náš Grunt, Sklizeno a mnoho dalších - kompletní seznam najdete v sekci  „kamenné obchody“.

Jsme plátci DPH a všechny uvedené ceny jsou včetně 15% DPH.

Těším se na setkání.

Vaše Hana Šindlerová


Novinky

10.05.2013 08:00

Bylinkové slavnosti

Farmářské tržiště Vás zve na Bylinkové slavnosti v pátek 10.5. na Jiřáku (9-18 hodin) v sobotu 11.5. na Náplavce (8 – 14 hodin) Druhý květnový pátek 10. 5. na Jiřáku a sobotu 11. 5. na Náplavce bude věnován bylinkám všeho druhu. Návštěvníci se mohou těšit pažitku, kudrnku, libeček, majoránku,...

Celý článek

—————

02.05.2013 11:00

Vinice na Kampě

Vinice na Kampě - To nejlepší od nás a našich sousedů 2. - 5. května 2013, Na Kampě přímo pod Karlovým mostem Trh s českými specialitami, hudební a kulturní program Vinice Na Kampě chce prezentovat české výrobky v přátelské a příjemné atmosféře. V současné době má české víno a také česká kuchyně...

Celý článek

—————

27.04.2013 10:00

Den ovce

Všechny zveme na „Den ovce“ - slavnostní otevření výběhu pro ovečky, kolaudace hmyzího hotelu, ochytnávky, hudba, program a soutěže pro děti, a další. Ve 12:00h Vás ráda přivítám na semináři o marmeládách. Vaše Hana Šindlerová  

Celý článek

—————

15.04.2013 07:00

Park Hotel Popovičky

Pečlivě vybíráme obchody a místa, kde se budou naše marmelády prodávat. Jeden z dalších obchodů se nachází v krásném hotelovém komplexu, v obchodě mají vlastní pekárnu, ráno si můžete koupit úžasně voňavé pečivo, domácí čerstvé máslo na váhu a k tomu jednu z našich famozních marmelád... Popovičky,...

Celý článek

—————

23.03.2013 09:00

Velikonoce Ve Skále

Domeček Ve Skále Vás zve na Velikonoční Jarmark v sobotu 23. března 2013 od 9.00 do 17.00 hodin na náměstíčku Ve Skále v Čelákovicích.

Celý článek

—————

02.03.2013 08:00

Exklusivní řady pomerančových marmelád

Přijde ochutnat a nakoupit v sobotu 2.3.2013 na Farmářský trh na Náplavku. Těšit se můžete na zavařené léto - džemy jahodové, malinové, borůvkové nebo si zakoupit marmeládu z exklusivní řady pomerančových marmelád - blood orange / krvavý pomeranč, pomeranč nebo lahodnou kombinaci...

Celý článek

—————


Kontakt

Hana Šindlerová

Fakturační adresa:

Růžová 947/8
110 00 Praha 1
Česká republika

IČ: 61290866
DIČ: CZ7155260321

Fyzická osoba zapsaná
v Živnostenském rejstříku - Úřad městské části Praha 1


+420 603 413 903


Marmeládovna

První a jediná Marmeládovna v Praze

Prodejna a odběrné místo:

Veletržní 821/71
170 00 Praha 7
Česká republika

Otevírací doba:

PO - PÁ: 8:00 - 17:00

Nechte se navigovat ZDE.


Marmelády s příběhem na facebooku

 

TOPlist


Rozvoz v Praze

Při objednávce nad
1000,- Kč Vám dovezeme zboží po centru Prahy zdarma.


Spolupráce

Máte zájem prodávat naše ručně vyráběné džemy, marmelády a ostatní delikatesy ve vašem obchodě?

Jste pořadatelem farmářského trhu a hledáte ověřené a kvalitní výrobky?

Pak nás neváhejte kontaktovat!