27.09.2013 08:00

ALOE VERA DŽEM

ALOE VERA /PRAVÁ/ JE V MNOHÝCH KULTURÁCH NAZÝVÁNA PŘÍVLASTKY JAK ROSTLINA NESMRTELNOSTI, ROSTLINA ŽIVOTA, ZÁZRAK POUŠTĚ, PRAMEN VĚČNÉHOHO MLÁDÍ APODOBNĚ.

TATO ROSTLINA MÁ SPOUSTU VLASTNOSTÍ, DÍKY KTERÝM SE STALA POUŽÍVANOU V MEDICÍNĚ, POTRAVINÁŘSKÉM PRŮMYSLU, DOMÁCÍM LÉKAŘSTVÍ I ZAHRADNICTVÍ.

JÁ SE ROZHODLA Z ALOE VERA UVAŘIT VYNIKAJÍCÍ, VITAMÍNY NABITÝ DŽEM.

ZPRACOVÁVÁM CHLAZENOU ALEO VERA DOVÁŽENOU Z KOREI  A  VIETNAMU.  PŘIDÁVÁM, JAKO KE VŠEM DŽEMŮM POUZE ČISTÝ PEKTIN ZÍSKANÝ Z CITRUSOVÝCH PLODŮ, KTERÝ MI POMŮŽE DOBU VAŘENÍ SNÍŽIT NA MINIMUM A TÍM ZACHOVAT CENNÉ VITAMÍNY A KE KONCI PŘIDÁM ŘÁDNOU DÁVKU ČERSTVĚ VYLISOVANÉ CITRONOVÉ ŠTÁVY.

NIC VÍC, ŽÁDNÁ CHEMIE, KONZERVANTY, ZTUŽOVAČE apod.

VÝSLEDEK JE EXOTICKY CHUTNAJÍCÍ DŽEM, NA JEHOŽ CHUŤ SI MOŽNÁ BUDETE MUSET ZVYKNOUT, ALE VĚŘTE, ŽE KE SNÍDANI NENÍ NIC LEPŠÍHO /A ZDRAVĚJŠÍHO/, NEŽ KVALITNÍ BÍLÝ JOGURT SE LŽIČKOU ALOE VERA DŽEMU.

ZÁZRAČNÉ LÉČIVÉ ÚČINKY ALOE VERA POCHÁZEJÍ Z PRŮHLEDNÉHO POLOTEKUTÉHO GELU UVNITŘ STŘEDU LISTU, PROTO I GELOVITÁ KONZISTENCE DŽEMU – ROSOLU.

ZPRACOVÁVÁM POUZE PRAVOU ALOE, ŽÁDNÉ NÁHRAŽKY.

MOŽNÁ ZNÁTE “ZELENÉ LÁHVE” – ZDRAVÉ ALOE VERA PITÍ ??? VĚŘTE, ŽE TAM NENAJDETE ANI KOUSEK PRAVÉ DUŽINY, NÝBRŽ NÁHRAŽKU – DUŽINU BÍLÝCH HROZNŮ. ALEO VERA CHUTNÁ JINAK !

LÁTKY V ALOE VERA OBSAŽENY ÚČINNĚ BOJUJÍ PŘI PŘEKYSELENÍ ŽALUDKU, POTÍŽÍCH SE SLINIVKOU, BOJUJÍ PROTI PARADENTOZE, DOKONCE POMÁHAJÍ PŘI LÉČNĚ RAKOVINY STŘEV, TUBERKULÉZY, STŘEVNÍCH CHOROB, CUKROVKY.

ÚČINKY ALEO VERA ZNAL DOKONCE I KRYŠTOF KOLOMBUS, KTERÝ NA ZÁZRAČNOU ROSTLINU NEDAL DOPUSTIT, POZNEJETE A OCHUTNEJTE I VY !

MŮŽETE SI VYBRAT Z VARIAN ČISTÁ ALOE VERA ČI V KOMBINACI SE ŠTÁVOU Z GRANÁTOVÉ JABLKA, KTERÉ BY MOHLO CO DO OBSAHU ZDRAVÍ PROSPĚŠNÝCH LÁTEK S ALOE VERA SOUPEŘI.T  DO DŽEMU Z ALOE VERA JSEM PŘIMÍCHALA ČERSTVOU ŠTÁVU Z TOHOTO PLODU, KTERÁ VÝRAZNĚ PŘISPÍVÁ KE SNIŽOVÁNÍ KARDIOVASKULÁRNÍCH CHOROB A ÚČINNĚ POSILUJE IMUNITNÍ SYSTÉM, SNIŽUJE VYSOKÝ KREVNÍ TLAK A HLADINU ŠKODLIVÉHO LDL CHOLESTEROLU V KRVI.

A BRZY SE MŮŽETE TĚŠIT I NA JINÉ, RAFINOVANÉ KOMBINACE.

DOBROU CHUŤ

 

VAŠE

HANA ŠINDLEROVÁ

—————

Zpět


Kontakt

Hana Šindlerová

Fakturační adresa:

Růžová 947/8
110 00 Praha 1
Česká republika

IČ: 61290866
DIČ: CZ7155260321

Fyzická osoba zapsaná
v Živnostenském rejstříku - Úřad městské části Praha 1


+420 603 413 903