14.05.2016 10:00

Garden Food Festival Olomouc 2016

Za dobrým jídlem i zábavou opět do Olomouce
  V hanácké metropoli si 14. a 15. května přijdou na své milovníci dobrého jídla a pití na druhém ročníku Garden Food Festivalu. Návštěvníci se mohou těšit na dvacítku vybraných restaurací z Olomouckého kraje, zajímavé kuchyně z celé republiky i ze zahraničí, delikatesy jako jsou hmyzí speciality, lanýže či husí játra.
  Stejně jako loni je velkým magnetem program na pódiu. Svoje kuchařské umění předvede Zdeněk Pohlreich s Eliškou Bučkovou, regionální špičky Jaroslav Klár či Přemysl Forejt, na pódiu se představí i "lanýžový kuchař" Radim Svačina nebo Chilliman, který sklidil velký úspěch se svou papričkovou show. Další nové, velmi zajímavé a populární hosty budeme post...upně odtajňovat.
  Lidé mohou ochutnat speciální kávy, olivové oleje, sýry, sushi, husí a kachní delikatesy, oslí speciality, vegetariánská jídla, sladkosti z nejlepších cukráren, molekulární gastronomii, různé druhy piv, vín či destilátů. Navštívit mohou stánky nejlepších českých restaurací i vysokoškolské menzy, ze zahraničních kuchyní se představí Poláci, Chilané či Italové. Samostatnou sekci tvoří nejlepší regionální produkty - sýry, uzeniny, cukrářské výrobky či piva z minipivovarů.
Pořadatelé nezapomínají ani na děti, pro které je připraven celodenní zábavný program.
  Garden Food Festival Olomouc je prvním regionálním festivalem dobrého jídla a pití, který však není svázán žádnými hranicemi. Projekt si klade za cíl dlouhodobě ukazovat široké veřejnosti ve městě, kraji i v celé republice, že v olomouckém regionu je řada kvalitních restaurací a kuchařů, kteří dělají svoji práci s radostí a dobře. Podporujeme místní výrobce a farmáře, regionální potraviny a značky, cestovní ruch ve městě i kraji, propagujeme gastroturistiku. Přinášíme nové trendy v gastronomii, ukazujeme zajímavé koncepty, přivážíme špičkové kuchaře.
  Našimi partnery jsou Ministerstvo zemědělství, Olomoucký kraj, Statutární město Olomouc, Czech Tourism, Asociace hotelů a restaurací, Univerzita Palackého, Globus, Makro, Galerie Šantovka a další.
  Mediálně nás podporuje Český rozhlas Radiožurnál, Deník, olomouc.cz, Radio Haná, Olomoucká drbna, Český domov a další.
  Předprodej vstupenek od 15.2.2016.
  Ceny vstupného: v předprodeji 100,- Kč., na místě 150,- Kč.
www.gardenfoodfestival.cz


—————

Zpět


Kontakt

Hana Šindlerová

Fakturační adresa:

Růžová 947/8
110 00 Praha 1
Česká republika

IČ: 61290866
DIČ: CZ7155260321

Fyzická osoba zapsaná
v Živnostenském rejstříku - Úřad městské části Praha 1


+420 603 413 903